Kategorie

Producenci

Promocje

SOFT99 Jest 2 produktów.

Logo - Soft99.jpg
 • Soft99 jest najbardziej znaną i cenioną marką kosmetyków samochodowych wśród entuzjastów motoryzacyjnych  na rynku europejskim.

 • To legendarny japoński brand, który już od ponad 60-ciu lat zdobywa miłośników na całym świecie.

 • Jako cel stawia sobie dalszą popularyzację marki i zwiększanie udziału w rynku na Starym Kontynencie. Nie tylko we flagowej kategorii wosków twardych – gdzie deklasuje konkurencję – ale w szerokim asortymencie produktowym.

Firma Soft99 - początkowo funkcjonująca jako Nitto Chemical Corporation, powstała w Osace, w 1954 roku, a jej pierwszym produktem, który trafił na japoński rynek był Golden Neo Polish. W 1962 roku opracowany i wprowadzony do sprzedaży został wysoce wydajny wosk o nazwie Soft99.

Nazwa firmy Soft99 odnosi się do dwóch cech jej pierwszego produktu, czyli wosku Soft99, gdzie Soft określał konsystencję wosku, a człon 99 w języku japońskim brzmi “kyuu-kyuu”, co kojarzone jest z dźwiękiem towarzyszącym polerowaniu auta.


Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • produkt - Micro Liquid Compound Dark przeznaczenie - Znakomity Cleaner dedykowany ciemnym i metalicznym lakierom.  Delikatnie maskuje rysy i przywraca piękny połyk!  Przygotowuje lakier przed aplikacją wosku pojemność - 250mlproducent - Soft99 indeks - 09063

  cena:
  59,99 zł
 • produkt - Micro Liquid Compound Light przeznaczenie - Znakomity Cleaner dedykowany jasnym i metalicznym lakierom.  Delikatnie maskuje rysy i przywraca piękny połyk!  Przygotowuje lakier przed aplikacją wosku pojemność - 250mlproducent - Soft99 indeks - 09062

  cena:
  59,99 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów