Kategorie

Producenci

Nowości

Promocje

Polecane

DYWANIKI WELUROWE NA WYMIAR 

Nasze działania cechuje możliwość zagwarantowania wyboru Klientom. Pragnąc zaproponować rozwiązania idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb przygotowaliśmy ofertę dywaników welurowych na wymiar. Są to akcesoria przygotowywane przez cenionych w branży producentów zgodnie z określonymi przez Państwa wymiarami. Umożliwiamy przygotowanie wyrobów doskonale komponujących się z pojazdami popularnych na rynku marek, jak Audi, BMW, Mercedes, Renault i wielu innych.


Proponujemy dywaniki welurowe na wymiar przednie i tylne wykonane z wysokiej jakości materiału. Odznacza się on dużą odpornością na ścieranie oraz czynniki zewnętrzne, dzięki czemu estetycznie prezentuje się we wnętrzu auta przez długi czas i skutecznie chroni podłogę przed zabrudzeniem oraz efektami eksploatacji. Dodatkowym atutem jest zastosowanie specjalnego wzmocnienia w części pod stopami kierowcy.


(logotypy marek samochodów są tu przedstawione wyłącznie w celach informacyjnych i służą łatwiejszej identyfikacji samochodu, nie mają na celu sugerowania iż produkt jest oryginalny)


            wybierz markę samochodu...