Kategorie

Producenci

Nowości

Promocje

DYWANIKI GUMOWE NA WYMIAR 

Praktyczne i odporne dywaniki gumowe na wymiar stanowią doskonałe rozwiązanie do każdego auta. W naszej ofercie znajdują się wyroby polskich producentów, jak MAT GUM oraz REZAW-PLAST. Wykonane zostały zgodnie ze specyfikacją oraz charakterystyką pojazdu. Proponujemy szeroki wybór rozwiązań do różnych modeli samochodów większości popularnych producentów. Dostarczamy wyroby o konstrukcji starannie przemyślanej, zawierającej praktyczne rozwiązania.


Przygotowywane przez nas dywaniki gumowe na wymiar powstają na bazie wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wykazują odporność na przetarcia i uszkodzenia, a także na oddziaływania wilgoci. Gumowy materiał i wysokie ranty sprawia, że pozostająca na powierzchni woda nie przedostaje się głębiej. Pozwala to uniknąć zabrudzeń oraz zniszczenia podłogi. Produkty zaopatrzone są w antypoślizgowy spód, który zapobiega przemieszczaniu się.


(logotypy marek samochodów są tu przedstawione wyłącznie w celach informacyjnych i służą łatwiejszej identyfikacji samochodu, nie mają na celu sugerowania iż produkt jest oryginalny)


     wybierz markę .....